Uniwersalne hale namiotowe

Coraz więcej osób w naszym kraju decyduje się założyć własną firmę. Większość z nich to zakłady usługowe. Wśród nich dominują warsztaty samochodowe. Na początku działalności na budowę murowanego warsztatu przedsiębiorcy może brakować funduszy. Alternatywnym rozwiązaniem są hale warsztatowe.

Dlaczego warto je wybrać?

Hale warsztatowe to bardzo stabilne konstrukcje. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto je wybrać. Na pewno hale warsztatowe zasługują na zainteresowanie z uwagi na to, iż koszt ich zakupu i montażu jest zdecydowanie mniejszy niż budowa lub wynajem tradycyjnego, murowanego pomieszczenia na warsztat samochodowy. Za halą warsztatową przemawia również to, ze jest to mobilna konstrukcja. W każdej chwili można wybrać dla niej inną, bardziej atrakcyjną lokalizację. Na poszycie hal warsztatowych bardzo często wykorzystywana jest blacha trapezowa najwyższej jakości. Dzięki temu są one wyjątkowo solidne. W efekcie można z nich korzystać przez wiele lat.

Dla kogo jest przeznaczona hala warsztatowa?

Hale warsztatowe dostępne są w różnych wymiarach. Doskonale sprawdzają się więc zarówno do prowadzenia warsztatu samochodowego, jak również do urządzenia warsztatu dla majsterkowiczów. W przypadku osób, które zamierzają lub już prowadzą warsztat samochodowy dostępne są hale, w których możliwe będzie dokonywanie przeglądów i napraw nie tylko samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Plusem jest także to, że w hali można wykonać ścianki działowe dzieląc ją w ten sposób na różne strefy, np. na część socjalną.

Następny wpis

Dach balastowy podstawą do założenia zielonego dachu

wt. mar 19 , 2019
Dachy zielone to rozwiązanie, które coraz śmielej stosowane jest na wielu budynkach szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich. Bardzo dobrą podstawą do założenia zielonych dachów są dachy balastowe.  Różnica między tradycyjnym dachem a dachem balastowym Dachy balastowe są wariantem dachów płaskich. Dachy balastowe zbudowane są z kilku warstw. Jedną z nich […]
Dach balastowy podstawą do założenia zielonego dachu

Powiązane wpisy