Statuetka – oryginalna nagroda

Wiele osób z zainteresowaniem i nieukrywanym zachwytem śledzi na ekranie telewizora uroczyste gale, w czasie których artyści otrzymują szczególne i wyjątkowe nagrody w postaci okolicznościowych statuetek.

Warto jednak pamiętać, że przedmiotowe statuetki nie są zarezerwowane wyłącznie do wielkich tego świata – suma sumarum, znajdują one zastosowanie także w bardziej komercyjnych działaniach, często o zasięgu lokalnym lub regionalnym.

Nagroda i podziękowanie

Uczestnicy zawodów sportowych, zmagań literackich lub artystycznych, często otrzymują okolicznościowe nagrody w postaci statuetki. Bez wątpienia jest to oryginalna i niebanalna pamiątka na całe życie, potwierdzająca umiejętności i talent danej osoby.

Godny podkreślenia jest jednak fakt, że statuetki to także doskonały pomysł na oryginalne podziękowanie dla wyjątkowej osoby – statuetkę można podarować szefowi, wyróżniającym się pracownikom, sponsorom, a także zagranicznym gościom podczas wyjątkowej uroczystości o charakterze międzynarodowym.

Producent statuetek, wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, oferuje rozwiązania różniące się kształtem, wielkością, a często także charakterem.

Imponująco prezentują się przede wszystkim statuetki okolicznościowe, posiadające symboliczny i wymowny charakter. Doskonałym sposobem, by zindywidualizować upominek, jest statuetka z grawerem, wykonana z dowolnego materiału, podatnego na działanie dłuta. Nietrudno jednak zauważyć, że najciekawszą i najbardziej wdzięczną propozycją są statuetki szklane.

Śmiało można więc stwierdzić, że statuetki na zamówienie to idealna propozycja, by podkreślić niezwykłość imprezy lub uroczystości, nadając jej wyjątkowy, wręcz magiczny charakter.

Następny wpis

Czy warto korzystać z filmów promocyjnych?

sob. paź 21 , 2017
Filmy promocyjne to niebanalna i oryginalna forma reklamy. Z alternatywy tej korzystają przede wszystkim firmy, które za pomocą przedmiotowego narzędzia chcą zaprezentować zdobyte do tej pory sukcesy. Produkcja filmów promocyjnych realizowana jest z zachowaniem najwyższych standardów szeroko rozumianej kinematografii. Warto podkreślić, że mogą być to zarówno tradycyjne projekcje filmowe, jak […]
Czy warto korzystać z filmów promocyjnych?

Powiązane wpisy