Siatka do choinek

Zastanawiasz się, jak zapakować choinkę dla klienta? Przydadzą Ci się siatka do pakowania choinek oraz tuba do pakowania choinek, które umożliwiają łatwe i szybkie spakowanie choinki w taki sposób, że klient może włożyć ją do samochodu lub bagażnika bez ryzyka zabrudzenia tapicerki. Siatka do choinek sprawdzi się zarówno w sklepie ogrodniczym, szkółce, jak i tymczasowym punkcie sprzedaży choinek otwieranym przed Świętami.

Siatka do choinek – zadbaj o skutecznie zabezpieczoną choinkę

Siatka do pakowania choinek od polskiego producenta wykonana jest z wytrzymałego materiału, odpornego na rozdarcia (splot LZ). Oferowana siatka do pakowania choinek skutecznie zabezpieczy choinkę podczas transportu, umożliwiając komfortowe przenoszenie choinki do auta. W ramach naszej oferty dostarczamy wysokiej jakości akcesoria do pakowania choinek, takie jak siatki do choinek oraz tuby do pakowania choinek, które znacznie ułatwią nałożenie siatki.

Siatka do choinek sprawdzi się doskonale, niezależnie od rozmiaru drzewka. Przewidujemy możliwość zakupu siatki na choinkę w rozmiarze 45 cm i 55 cm, która z powodzeniem pomieści także mniejsze drzewko. Jako producent małej architektury polecamy także inne akcesoria do pakowania choinek, takie jak:

  • nożyk aluminiowy z wymienną żyletką,
  • guma przytrzymująca siatkę na tubie,
  • stojaki na choinki metalowe,

i wiele innych produktów, które doskonale sprawdzą się w każdym punkcie sprzedaży lub sklepie ogrodniczym.

Siatka do choinek – zapakuj drzewko szybko i bez trudu!

Zapraszamy do zakupów – wybór siatki do choinek od polskiego producenta to gwarancja najwyższej jakości wykonania! Decydując się na nasze akcesoria choinkowe, masz pewność, że klienci wyjdą nie tylko z pięknym, ale także stabilnie zapakowanym drzewkiem.

Następny wpis

Wynajem długoterminowy bez tajemnic

czw. lip 22 , 2021
Wynajem długoterminowy aut dla firm to określenie stosowane wówczas, gdy przedmiotem analizy jest użytkowanie samochodu w sposób odpłatny w czasie przewidzianym umową. I choć przyjmuje się, że termin ten może być stosowany wówczas, gdy wynajem trwa więcej niż dobę, w rzeczywistości auta na abonament są wykorzystywane przeważnie znacznie dłużej. Początkowo […]
Wynajem długoterminowy bez tajemnic

Powiązane wpisy