Statuetka pamiątką z zawodów

Zawody sportowe, także o charakterze lokalnym lub regionalnym, to doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w danej dziedzinie, a także skorzystać z alternatywy, jaka jest zdrowa, sportowa rywalizacja.

Zwycięzcy, zgodnie z regulaminem zawodów, otrzymują nagrody – nierzadko są to oryginalne statuetki, które w symboliczny sposób nawiązują do charakteru i znaczenia imprezy.

Statuetki dla dorosłych i dla dzieci

Pamiątkowe statuetki to dopełnienie każdych zawodów sportowych, zmagań literackich lub artystycznych. Nietrudno zauważyć, że każde przedsięwzięcie ma inny charakter, co w praktyce oznacza, że wymaga innych nagród.

Kwestię tę w pełni respektuje producent statuetek, oferując alternatywne rozwiązania – warto także dodać, że istnieje możliwość wykonania statuetek na indywidualne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Statuetki na zamówienie odznaczają się unikalnością i niepowtarzalnością, wystąpienie podobnego modelu jest praktycznie znikome.

Wyjątkowy charakter ma przede wszystkim statuetka z grawerem, którą – nota bene – można wykorzystać także jako podziękowanie za owocną pracę lub współpracą w firmie czy też wręczyć sponsorom lub szczególnym gościom.

Wybierając statuetki okolicznościowe warto także zwrócić uwagę na ich symbolikę, dokładając starań, aby wybrany model w pełni oddawał istotę i charakter sytuacji, w której są wręczane.
Szczególne pod względem estetycznym są statuetki szklane, subtelne i kruche, a przy tym bardzo efektowne. Statuetki szklane można ozdobić dowolnym nadrukiem lub grawerem, podkreślając w ten sposób ich unikalność i niepowtarzalność.
—–

Następny wpis

Film sposobem na dobrą reklamę

sob. lis 4 , 2017
W ostatnim czasie można zauważyć rosnące zainteresowanie produkcją filmów promocyjnych, stanowiących oryginalną i niebanalną formę reklamy. Z możliwości tej korzystają przede wszystkim firmy, dla których film promocyjny stanowi możliwość zaprezentowania dotychczasowych sukcesów i osiągnięć przedsiębiorstwa. Jaki powinien być dobry film promocyjny? Często można spotkać się z pytaniem, jaki powinien być […]
Film sposobem na dobrą reklamę

Powiązane wpisy