Dla kogo jest przeznaczony wynajem aut?

Jeżeli prowadzisz własną firmę i potrzebujesz samochodu osobowego, już nie musisz zajmować się jego kupnem, utrzymaniem i amortyzacją. Możesz wybrać wynajem długoterminowy aut dla firm i za jedną stałą opłatę w skali miesiąca korzystać z samochodu w sposób dowolny. Tutaj nie interesuje Cię obsługa serwisowa, ubezpieczenie oraz wymiana opon, nawet kiedy ulegną uszkodzeniu.

Z firmą, która zajmuje się wynajmem długoterminowym możesz spać spokojnie i cieszyć się zawsze sprawnym autem firmowym. Oferta jest skierowana głównie do przedstawicieli handlowych, którzy większość swojego czasu spędzają za kółkiem.

Na jaki czas wynajmowane są samochody?

Taki wynajem długoterminowy aut może trwać od 36 do 60 miesięcy z możliwością przedłużenia, wykupu auta bądź jego zwrotu. Podczas wynajmu korzystamy z nowego samochodu, dzięki czemu mamy wyjątkowy komfort jazdy i prestiż firmowy.

W kosztorys opłaty abonamentowej wliczony jest pełny pakiet serwisowy, w skład którego wchodzą przeglądy serwisowe, wymiana i naprawa części samochodowych, również po okresie zakończenia gwarancji. Najem długoterminowy to wyjątkowo korzystna oferta dla firm, albowiem abonament można sobie wliczyć w koszty firmowe, ciesząc się z jazdy nowym i eleganckim samochodem osobowym.

Ubezpieczenie w razie wypadku

Także w chwili wypadku posiadanie auta na abonament jest bezpieczne. Otrzymamy pomoc na drodze oraz samochód zastępczy na czas naprawy, a pomoc udzielana jest 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Wynajmując nowy samochód dla swojej firmy, możesz być spokojny. Jesteś ubezpieczony pod każdym względem, a cena wynajmu obejmuje pełne użytkowanie samochodu firmowego. Już dziś zapoznaj się dokładnie z ofertą i sprawdź czy opłaca Ci się wynajem długoterminowy czy wolisz skorzystać z klasycznego leasingu na samochód osobowy.

Następny wpis

Uniwersalna kurtka jeansowa

śr. maj 4 , 2022
Sukienki, bluzki z krótkim rękawem i topy to najczęściej noszona odzież damska na lato. Pogoda zmienną jest, więc warto być przygotowanym na zmiany temperatury. Nie trzeba wszędzie zabierać ze sobą przeciwdeszczowego płaszcza, ale lekka i luźna kurtka jeansowa może się bardzo dobrze sprawdzić. Tak zwana katana pasuje do wszystkiego! Kurtka […]
Uniwersalna kurtka jeansowa

Powiązane wpisy