Wypożyczalnia samochodów: jaką ma ofertę?

Wypożyczalnie samochodów działają w Polsce od wielu lat. Nigdy wcześniej jednak usługi, które świadczy wypożyczalnia samochodów nie spotykały się z tak dużym zainteresowaniem klientów. Wypożyczalnia samochodów jest dzisiaj zakładem usługowym, z którego usług korzystają osoby prywatne i firmy.

Bogata flota złożona z aut znanych marek

Wypożyczalnia samochodów za dwa lata będzie obchodziła jubileusz dwudziestolecia obecności na rynku. To najlepszy dowód na to, że świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Klienci, którzy zdecydują się na wynajem aut w tej właśnie wypożyczalni mają do wyboru jeden spośród aż 2500 samochodów osobowych. Wypożyczalnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom bardzo różnych grup klientów i proponuje także wynajem aut dostawczych. Klienci mogą zdecydować się między innymi na wynajem aut typu plandeka i kontener. Wypożyczalnia proponuje także wynajem samochodów typu van.

Dostosuj czas wynajmu do swoich potrzeb

W wypożyczalni możliwy jest wynajem samochodów na bardzo różny czas. Klienci mogą wybrać krótko- lub długoterminowy wynajem samochodów. Długoterminowy wynajem samochodów jest ofertą skierowaną do klientów biznesowych. Wypożyczalnia stale się rozwija i otwiera swoje filie w kolejnych miastach. Dzisiaj samochód można wypożyczyć w jednej z filii na terenie 31 miast. Wszystkie samochody, które wchodzą w skład floty wypożyczalni przechodzą regularne przeglądy. Klienci mogą kontaktować się z pracownikami wypożyczalni 7 dni w tygodniu przez ogólnopolską infolinię.

Następny wpis

Zabawki, które warto kupować

śr. wrz 18 , 2019
Wybór zabawki dla dziecka nie jest zadaniem łatwym. Sklepy pełne są różnorodnych zabawek dla dzieci. Jak wybierać zabawki dla dzieci, aby były one naprawdę zadowolone z prezentu? Poznaj marzenia dziecka Kupując zabawki dla dzieci wiele osób popełnia błąd i kupuje taką zabawkę, która mu się podoba. Wybierając się na zakupy […]
Zabawki, które warto kupować

Powiązane wpisy