Bank głosów lektorskich: czym jest?

Filmy szkoleniowe, reklamy radiowe i telewizyjne, prezentacje multimedialne: nieodzownym elementem do tych materiałów są teksty. Przeczytanie tekstu towarzyszącego tym produkcjom warto powierzyć profesjonalnym lektorom. Zapotrzebowanie na głosy jest bardzo duże. Naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzony został bank głosów lektorskich.

Bank głosów lektorskich: jaka jest oferta?

Bank głosów lektorskich to bardzo bogata baza głosów damskich i męskich. Wśród nazwisk, które można znaleźć przeglądając bank głosów lektorskich są nazwiska świetnie znane słuchaczom i telewidzom popularnych stacji radiowych i telewizyjnych. Głosy lektorów z banku można usłyszeć w reklamach wielu znanych firm. Zaletą korzystania z bazy głosów jest także to, że znaleźć w nim można wyłącznie głosy, których brzmienie jest wyjątkowo przyjemne dla słuchaczy. Jest to dodatkowym atutem korzystania z banku głosów. Bank głosów to szeroki wybór głosów żeńskich i męskich. W bazie można znaleźć także głosy dziecięce. Bank oferuje nagrania nie tylko polskich, ale także zagranicznych lektorów.

Bank głosów lektorskich: rodzaje nagrań

Klienci zainteresowani bazą głosów lektorskich znajdą nagrania głosów, które sprawdzą się w wielu, bardzo różnych produkcjach. Bank oferuje między innymi głosy, które doskonale sprawdzają się w filmach reklamowych. Ale w ofercie klienci znajdą również nagrania doskonałe do audioprzewodników lub audiobooków. Wszystkie nagrania w banku głosów lektorskich wyróżniają się bardzo wysoką jakością.

Następny wpis

Węgiel kamienny: najważniejsze paliwo kopalne

wt. sie 21 , 2018
Powszechnie wykorzystywanym paliwem kopalnym jest oczywiście węgiel. Składa się z węgla, wodoru, tlenu, siarki, fosforu oraz azotu. Dostępny w sprzedaży w Polsce węgiel niekoniecznie musi pochodzić z krajowych kopalni. Na uwagę bez wątpienia zasługuje węgiel rosyjski, który wzbudza ogromne zainteresowanie. Jest to węgiel naprawdę wysokiej jakości, którym bez trudu ogrzejemy […]
Węgiel

Powiązane wpisy