Wyposażenie profesjonalnej kuchni: grill gazowy

Lista urządzeń składających się na wyposażenie kuchni w lokalach gastronomicznych stale się wydłuża. Do urządzeń, które coraz częściej można spotkać już nie tylko w restauracjach są grille gazowe gastronomiczne.

Rodzaje grilli gastronomicznych

Profesjonalne grille gastronomiczne można podzielić stosując bardzo różne kryteria. Jednym z nich może być źródło ich zasilania. W efekcie do wyboru są nie tylko grille gazowe gastronomiczne, ale również elektryczne. Zdecydowanie najczęściej wybierane są grille gazowe gastronomiczne. Jako źródło ich zasilania wykorzystywany jest gaz z butli. Grille gazowe przeznaczone dla gastronomii są dostępne w różnych wariantach. Różnią się nie tylko rodzajem zasilania. Do wyboru są więc grille stojące oraz przenośne. Przenośny grill zasilany gazem propan butan z butli sprawdzi się również podczas organizowania imprez plenerowych. W ofercie sklepów zaopatrujących lokale gastronomiczne w niezbędny sprzęt do wyboru są grille dwu-, trzy- i czteropalnikowe. Wybranie grilla idealnie dopasowanego do potrzeb danego lokalu gastronomicznego.

Materiały na grille

Do produkcji profesjonalnych grilli gazowych wykorzystywane są materiały wysokiej jakości. Niezależnie od tego czy klient zdecyduje się na model przenośny, czy stojący, w każdym przypadku obudowa grilla będzie wykonana ze stali nierdzewnej. Są więc wyjątkowo solidne i bardzo trwałe, do tego utrzymanie ich w czystości to żaden problem. Plusem jest również to, że grille są bardzo proste i wygodne w obsłudze.

Następny wpis

Jakie oświetlenie będzie odpowiednie do salonu?

czw. lut 21 , 2019
Każde z pomieszczeń potrzebuje innego rodzaju oświetlenia; dobre światło powinno być dobrane do charakteru pomieszczenia, pełnionych przez nie funkcji, usposobienia osób, które będą w nim przebywać. Lampy najlepsze do salonu Bardzo ważnym elementem aranżacji salonu lub pokoju dziennego są lampy wiszące. To typ lamp mocowany na suficie; stąd wzięła się […]
Jakie oświetlenie będzie odpowiednie do salonu?

Powiązane wpisy