Wybieramy ladę recepcyjną

Wizytówką każdej firmy jest recepcja. To w recepcji klienci po raz pierwszy mają kontakt z daną firmą. Wystrój recepcji wpływa więc na to, jak klient postrzega firmę. Bardzo ważnym elementem jej wyposażenia są odpowiednio dobrane meble.

Jakie meble do recepcji wybrać?

Meble recepcyjne muszą być przede wszystkim estetyczne i funkcjonalne. Wśród nich niezwykle ważną rolę odgrywa lada recepcyjna. Jej wielkość powinna zostać dostosowana do wielkości firmy i liczby pracowników, którzy jednocześnie będą obsługiwać klientów. Meble do recepcji muszą też być spójne z wyglądem nie tylko recepcji, ale także pozostałych pomieszczeń w firmie. W firmach, które zostały urządzone w nowoczesnym stylu, także meble recepcyjne powinny być utrzymane w tym samym stylu. Do tradycyjnie, klasycznie urządzonych pomieszczeń należy wybrać klasyczne meble do recepcji.

Jaki kształt mogą mieć lady recepcyjne?

Lady recepcyjne produkowane są w różnych kształtach i z różnorodnych surowców. W tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się lady recepcyjne wykonane z drewna o prostokątnym kształcie. Do takich pomieszczeń pasuje także lada w kształcie elipsy. W przypadku recepcji urządzonej w nowoczesnym stylu warto wybrać ladę wykonaną ze szkła, lakierowanego na wysoki połysk drewna, a nawet na ladę wykonaną z kamienia. W nowocześnie urządzonej recepcji dobrze będą wyglądać lady recepcyjne o bardziej wyszukanych kształtach, na przykład fal. Kolorystyka mebli do recepcji powinna być stonowana.

Lada recepcyjna jest obowiązkowym elementem wyposażenia biur, hoteli, salonów fryzjerskich.

Następny wpis

Agencja Eventowa – gdzie znaleźć najlepszą?

wt. cze 12 , 2018
Przy planowaniu większych imprez warto zdecydować się na profesjonalną pomoc – właśnie od tego są przeróżne agencje eventowe, których powstaje coraz więcej. Ponieważ jednak ilość rzadko chodzi w parze z jakością, zawsze pozostaje pytanie na którą firmę (spośród tych licznych, dostępnych) się zdecydować, gdy chcemy zyskać zespół wykwalifikowanych, pomysłowych ludzi, […]
planowanie

Powiązane wpisy