Wizytówki – atrakcyjna alternatywa reklamowa

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że wizytówki pełnią przede wszystkim funkcję stricte informacyjną. Przyznać należy, że jest w tym stwierdzeniu sporo racji, warto jednak podkreślić, że przedmiotowe rozwiązania pełnią także funkcję promocyjno-reklamową, dlatego też druk wizytówek najlepiej zlecić fachowcom.

Kompleksowe drukowanie wizytówek

Biorąc do ręki kolorowy kartonik mało kto zastanawia się nad tym, w jaki sposób powstała przedmiotowa wizytówka. Większość osób wychodzi z założenia, że drukowanie wizytówek to zadanie realizowane za pomocą odpowiednich urządzeń drukujących. Rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że fachowe drukowanie wizytówek to zadanie wieloetapowe, obejmujące także przygotowanie projektu graficznego oraz laminowanie.

Wizytówki jednostronne czy dwustronne – które lepsze?

W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa można zlecić jednostronne lub dwustronne drukowanie wizytówek. Wybór należy oczywiście do zlecającego, warto jednak pamiętać, że wizytówki dwustronne są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż jednostronne, zarówno pod względem wizualnym, jak i stricte praktycznym.

Profesjonalne drukowanie wizytówek to zadanie realizowane za pomocą najwyższej jakości urządzeń drukujących, za których pomocą można wykonać druk cyfrowy i offsetowy.

Doskonałym sposobem, który pozwala utrwalić wizytówki, zapewniając jednocześnie ich ochronę, jest obustronne foliowanie za pomocą folii błysk, mat lub soft touch, na życzenie zleceniodawcy możliwe jest także lakierowanie wybranych miejsc.

Następny wpis

Realizacje dźwiękowe na najwyższym poziomie

śr. lip 11 , 2018
Nagrania reklam, prezentacje multimedialne, audiobooki, telefoniczne zapowiedzi: żadnego z tych projektów nie da się zrealizować bez tekstów odczytanych ciekawym, ale przede wszystkim przyjemnym głosem. Do odczytania tekstów takim właśnie głosem potrzebni są profesjonaliści, czyli lektorzy. Podkładanie głosów: jaka oferta Zadaniem lektora jest odczytanie tekstów, które otrzyma w studio nagrań. Bank […]
lektor

Powiązane wpisy