Realizacje dźwiękowe na najwyższym poziomie

Nagrania reklam, prezentacje multimedialne, audiobooki, telefoniczne zapowiedzi: żadnego z tych projektów nie da się zrealizować bez tekstów odczytanych ciekawym, ale przede wszystkim przyjemnym głosem. Do odczytania tekstów takim właśnie głosem potrzebni są profesjonaliści, czyli lektorzy.

Podkładanie głosów: jaka oferta

Zadaniem lektora jest odczytanie tekstów, które otrzyma w studio nagrań. Bank głosów to bardzo bogata baza obejmująca aktorów i radiowców o wyjątkowej dykcji, ale też o bardzo przyjemnej barwie głosu. Bank głosów obejmuje głównie nagrania damskie i męskie. Są także nagrania głosów dziecięcych. Każdy klient korzystający z bank głosów znajdzie taki głos, którego w danym momencie swojej produkcji najbardziej potrzebuje. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Bank głosów lektorskich: czym jest?”. Decydując się na podkładanie głosów z szerokiej bazy można wybierać głosy bardzo popularnych lektorów, którzy z branżą związani są od wielu lat.

Bank głosów: jacy lektorzy?

Podkładanie głosów to nie tylko specjalność aktorów czy radiowców. W banku głosów znajdują się także osoby, których matka natura obdarzyła głosem o wyjątkowej barwie. Osoby te postanowiły ten dar wykorzystać w profesjonalny sposób. Z banku głosów korzysta mnóstwo osób. Oferta obejmuje głosy zarówno polskich, jak i zagranicznych lektorów. Naturalne, ciepłe głosy, czasem charakterystyczna chrypka, której nie da się podrobić: to tylko kilka przykładów głosów, które dostępne są w banku. Podkładanie głosów stało się bardzo proste.

Następny wpis

Czym zajmuje się agencja brandingowa?

śr. lip 11 , 2018
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy, produktu albo usługi, którą ona oferuje to tylko jedno z zadań, którym zajmuje się agencja brandingowa w Poznaniu. Działania, które może zrealizować agencja brandingowa w Poznaniu są kompleksowe i bardzo różnorodne. Można je określić mianem reklama XXI wieku. Reklama, której wykonanie powierzone zostanie agencja brandingowa w […]
Reklama

Powiązane wpisy