Jednorazowe rękawiczki – domowe zastosowanie

W czasach pandemii oraz zaostrzonych zasad przestrzegania higieny, rękawiczki foliowe jednorazowe znalazła wiele zastosowań. Używa się ich zarówno w miejscach publicznych (w sklepach typowo spożywczych oraz supermarketach), jak i w zaciszach własnych domostw. Do czego najlepiej używać produktu tego typu?

Oszczędź ręce podczas sprzątania 

Ścieranie kurzy, czyszczenie łazienki, czy też mycie podłóg – w tych wszystkich czynnościach rękawiczki foliowe niezawodnie się sprawdzają. Stanowią one skuteczną barierę przed szkodliwymi dla skóry detergentami oraz roztoczami. Dzięki nim można zabezpieczyć również drobne rany i zadbać o delikatną skórę dłoni. Wiele osób stosuje ponadto rękawiczki foliowe jako pierwszą warstwę do tego, by następnie nałożyć na nią grubsze, gumowe rękawice, które po pewnym czasie eksploatacji z trudnością zakłada się na dłonie.

Foliowa rękawiczka – niezbędne wyposażenie w kuchni 

Ścieranie na tarce buraczków, zdobienie ciasta jagodami, czy też wyrabianie ręcznie mięsa – rękawiczki foliowe we wszystkich tych czynnościach od zawsze bardzo chętnie wykorzystywane były przez gospodynie, jak i miłośników gotowania. To dzięki nim można zapomnieć o nieestetycznym odbarwieniu skóry, kawałkach ciasta i innych wyrobów za paznokciami, czy też biżuterią.

Rękawiczki foliowe jednorazowe pozwalają zachować higienę na każdym etapie gotowania. Dzięki temu, że są one tanim produktem, który można nabyć w wielu sztukach w jednej paczce, zawsze warto jest je mieć w swoim własnym domu.

Następny wpis

Z czego wykonane są najczęściej ekspozytory broszur?

wt. maj 26 , 2020
Niezależnie od tego, gdzie się pójdzie, można mieć pewność, że i on tam będzie. Stojak na ulotki – bo o nim tu mowa, to nieodłączny element przestrzeni miejskiej. Spotka się go w praktycznie każdym sklepie, w ośrodkach wypoczynkowych, galeriach, a także na targach oraz różnorodnych wystawach. Można pokusić się o […]
Z czego wykonane są najczęściej ekspozytory broszur?

Powiązane wpisy