Bank głosów lektorskich: do kogo skierowana jest oferta?

Produkcja reklam telewizyjnych i radiowych, wydawanie audiobooków, organizowanie różnego rodzaju wydarzeń: w każdym z tych obszarów niezbędne jest profesjonalne czytanie tekstów. Stąd ogromne zapotrzebowanie na różnego rodzaju głosy. Aby zaspokoić to zapotrzebowanie stworzono bank głosów.

Podkładanie głosów: jaka jest oferta?

Bank głosów to szeroka baza nagrań obejmujących głosy żeńskie i męskie. Wśród nagrań są również głosy dziecięce. Nagrania lektorskie, które dostępne są w bank głosów dokonane są przez profesjonalistów. Wyróżniają się perfekcyjną jakością. Więcej na ten temat można przeczytać we wcześniejszym artykule „Bank głosów lektorskich: czym jest?”. Klienci mają do wyboru szereg nagrań, które świetnie nadają się do wykorzystania w reklamach albo programach telewizyjnych. Bank głosów, który stworzyliśmy dla Państwa powstał w oparciu o głosy radiowców, a więc osób wyróżniających się przyjemna barwą głosu. W bazie są również głosy aktorów, ale także amatorów. Wszystkie głosy w banku łączy jedno: przyjemny tembr.

Bank głosów: dlaczego warto skorzystać?

Radiowcy i aktorzy to osoby, dla których podkładanie głosów to codzienność. Dlatego też wszyscy, których interesuje profesjonalne podkładanie głosów na pewno z zadowoleniem przyjmą ofertę banku głosów. W naszym banku znaleźć można nazwiska osób, które podkładanie głosów użyczały w kampaniach reklamowych znanych polskich i światowych marek. Dzięki bankowi głosów stworzenie atrakcyjnej realizacji dźwiękowej stanie się niezwykle proste.

Następny wpis

Węgiel: garść faktów

śr. sie 15 , 2018
Do najczęściej wykorzystywanych paliw kopalnych zalicza się oczywiście węgiel kamienny. Hitem ostatnich miesięcy jest importowany węgiel rosyjski, który cechuje się bardzo dobrymi właściwościami. Doskonale się spala, nie odbija się negatywnie na kondycji pieca, jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Zanim jednak skoncentrujemy się bliżej na węglu importowanym, poznajmy najważniejsze informacje na […]
Węgiel

Powiązane wpisy