Statuetka – oryginalna nagroda

Wiele osób z zainteresowaniem i nieukrywanym zachwytem śledzi na ekranie telewizora uroczyste gale, w czasie których artyści otrzymują szczególne i wyjątkowe nagrody w postaci okolicznościowych statuetek.

Warto jednak pamiętać, że przedmiotowe statuetki nie są zarezerwowane wyłącznie do wielkich tego świata – suma sumarum, znajdują one zastosowanie także w bardziej komercyjnych działaniach, często o zasięgu lokalnym lub regionalnym.

Nagroda i podziękowanie

Uczestnicy zawodów sportowych, zmagań literackich lub artystycznych, często otrzymują okolicznościowe nagrody w postaci statuetki. Bez wątpienia jest to oryginalna i niebanalna pamiątka na całe życie, potwierdzająca umiejętności i talent danej osoby.

Godny podkreślenia jest jednak fakt, że statuetki to także doskonały pomysł na oryginalne podziękowanie dla wyjątkowej osoby – statuetkę można podarować szefowi, wyróżniającym się pracownikom, sponsorom, a także zagranicznym gościom podczas wyjątkowej uroczystości o charakterze międzynarodowym.

Producent statuetek, wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych klientów, oferuje rozwiązania różniące się kształtem, wielkością, a często także charakterem.

Imponująco prezentują się przede wszystkim statuetki okolicznościowe, posiadające symboliczny i wymowny charakter. Doskonałym sposobem, by zindywidualizować upominek, jest statuetka z grawerem, wykonana z dowolnego materiału, podatnego na działanie dłuta. Nietrudno jednak zauważyć, że najciekawszą i najbardziej wdzięczną propozycją są statuetki szklane.

Śmiało można więc stwierdzić, że statuetki na zamówienie to idealna propozycja, by podkreślić niezwykłość imprezy lub uroczystości, nadając jej wyjątkowy, wręcz magiczny charakter.